Korišćenje sintetičkog trema može uštediti puno novca snižavanjem troškova održavanja i korištenja vode. Sintetička trava je estetski prijatna, izdržljiva i sigurna. U svakom trenutku je zelena, mala je održavanja i štedi vodu. Turf takođe odliva bolje od trava zbog baznih sistema koji se koriste. Nećete imati te blatne lužine napolju ili blato i nečistoću koja se više ne prate na vašem mestu poslovanja.
| Boja | 4 tone |
| Visina pilota | 40mm |
| Mjerilo | 3/8 inča |
| Stitch rate | 180 šavova / m |
| Gustina | 18900 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |









P: Da li ste vi proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za veštačku travu, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Šta je sa kvalitetom proizvoda?
O: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50.000 puta testa habanja i testa retardacije.
P: Minimalna količina?
A: 500 kvadratnih metara.
P: Šta je sa vremenom?
O: Uzorku treba 30 dana, 20 dana za masovnu proizvodnju.
P: Koliko vještačkih trava možete pružiti?
O: Mi možemo pružiti zelenu plastičnu travu za uređenje prostora, sportske i pločice za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: zelena plastična trava, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, troškovi













