Vrijednost se može dodati u vaš dom poboljšavajući estetiku vaše bašte veštačkom travom. Savremena sintetička trava za baštu je toliko napredna da jedan članak čak opisuje i neke lažne travnjake kao "praktično nejednajuće od trava kada se posmatraju sa bilo koje udaljenosti". Obezbeđuje vrhunsko rešenje za podove za različite primene.
| Visina pilota | 25mm |
| Boja | zeleno |
| šav | 120 / m |
| Mjerilo | 3/8 inča |
| Gustina | 12600 |
| Paket | roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |









P: Da li ste vi proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za veštačku travu, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Šta je sa kvalitetom proizvoda?
O: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testa habanja i testa retardacije.
P: Minimalna količina?
A: 500 kvadratnih metara.
P: Šta je sa vremenom?
O: Uzorku treba 30 dana, 20 dana za masovnu proizvodnju.
P: Koliko sintetičkih trava možete pružiti?
O: Možemo da obezbedimo sintetičku travu za baštu, sportove i trave za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: sintetička trava za vrt, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, troškovi













