Plastična trava za prodaju je povezana sa impresivnim koristima koje redovne teniskih terena ne pružaju. Sintetički materijali koji se koriste za proizvodnju veštačkog trema za tenis kombinovani su tako da stvaraju realističnu površinu koja poboljšava performanse i neguje sigurnost na terenu. Jedna od najzanimljivijih prednosti pretvaranja sa šljunka ili prave travnate terene na veštački teniski teren je činjenica da je to lako pola ili čak manje od polovine održavanja. Ovo je zbog toga što sintetički travnati teren ne mora biti brušen, rakedan ili korovan kako bi se održala površina koja se može igrati nakon svake upotrebe.
| Visina pilota | 10mm |
| Boja | zeleno |
| Mjerilo | 3/16 |
| Stitch rate | 240 |
| Gustina | 50400 |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |









P: Da li ste vi proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za veštačku travu, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Šta je sa kvalitetom proizvoda?
O: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50.000 puta testa habanja i testa retardacije.
P: Minimalna količina?
A: 500 kvadratnih metara.
P: Šta je sa vremenom?
O: Uzorku treba 30 dana, 20 dana za masovnu proizvodnju.
P: Koliko vještačkih trava možete pružiti?
O: Mi možemo pružiti veštačku travu za uređenje prostora, sport, plastičnu travu za prodaju i trave za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: plastična trava na prodaju, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, troškovi














