Igranje tenisa na visokom nivou takođe zahteva teniski nivo na visokom nivou.
Odlična i konzistentna odbijena lopta u kombinaciji sa dobrim prianjanjem i kliznim kapacitetom za sportiste su neke karakteristike koje pod mora zadovoljiti. Budući da teniseri na ovom nivou često stoje na površini, umjetna trava treba da se osjeća udobno za igrača sa smanjenim rizikom od povreda. Da zadovolji potrebe ovih sportova.
| Visina pilota | 10mm |
| Boja | Zelena |
| Mjerilo | 3 / 16inch |
| bod | 240 / m |
| Gustina | 50400 |
| Paket | roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |


P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta plastike za trava možete ponuditi?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














