![]() Sintetički travnati balkon
Vaš otvoreni prostor treba pažnju, bez obzira koliko je mali. Balkoni cvjetaju inovativnim idejama koje čine ovu malu oblast odličnim životnim prostorom. Balkon sintetičke trave može učiniti da balkoni postanu savršeni. |
| Boja | 4 tone |
| Stitch rate | 180 šavova / m |
| Mjerilo | 3/8 inča |
| Gustina | 18900 turfi / m2 |
| Visina pilota | 40mm |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |








P: Da li ste vi proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za veštačku travu, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Šta je sa kvalitetom proizvoda?
O: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50.000 puta testa habanja i testa retardacije.
P: Minimalna količina?
A: 500 kvadratnih metara.
P: Šta je sa vremenom?
O: Uzorku treba 30 dana, 20 dana za masovnu proizvodnju.
P: Koliko vještačkih trava možete pružiti?
O: Možemo obezbediti sintetičku terasu za travu, sportsku i trave za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: sintetički travnati balkon, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, troškovi














