Kao što svaki vlasnik psa s dvorištem zna, psi vole da kopaju. Kretanje upravo tako događa da proizvede ćelavu tačku u vašem dvorištu i ako vaš pas uživa izvlačenje tunela, šanse su, vaš čist, zatvoreni tepih takođe trpi posledice. Ako koristite lažnu travu za pse, možete dobiti čiste šape i besprekorni travnjak.
| Visina pilota | 25mm |
| Boja | zeleno |
| Mjerilo | 3/8 |
| Stitch | 140 / m |
| Gustina | 14700 |
| Podupiranje | PP + Net + Sbr lateks |
| Širina rolne | 2m ili 4m ili prilagođeni |
| Dužina rolne | 25m ili prilagođeno |








P: Da li ste vi proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za veštačku travu, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Šta je sa kvalitetom proizvoda?
O: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testa habanja i testa retardacije.
P: Minimalna količina?
A: 500 kvadratnih metara.
P: Šta je sa vremenom?
O: Uzorku treba 30 dana, 20 dana za masovnu proizvodnju.
P: Koliko vještačkih trava možete pružiti?
O: Mi možemo pružiti veštačku travu za uređenje prostora, sportove i trave za travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: valjka pakovanje popularno dobro odvodnjavanje lažna trava za pse, Kina, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, cijena, troškovi















