Naši asortimani travnjaka za travnjake su savršeno rešenje za mnoge događaje. Od premijera filmova na otvorenom do dugotrajnih zatvorenih ekrana. Koristi se širom sveta od strane stranaka, festivala, karnevala ili kompanija za iznajmljivanje opreme kako bi proizveo glatki izgled sa sigurnim završetkom, kao i na izloženim proizvodima, izložbenim štandovima, pa čak i na podu, pješačkoj stazi, oko sadržaja i tako dalje.
| Boja | zelena i smeđa |
| Visina pilota | 25mm |
| Stitch | 150 |
| Mjerilo | 3/8 |
| Gustina | 15750 |
| Podrška | PP + Net + Sbr lateks |
| Širina rolne | 2m ili 4m ili prilagođeno |
| Dužina rolne | 25m ili prilagođeno |







P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo proizvođač specijaliziran za travnu travu za umjetnu travu, sami proizvodimo sirovinu i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava travnjak travnjak, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena

















