Ponosimo se asortimanom trave od umjetne trave koja odgovara svima. Sa više od 14 godina iskustva u industriji veštačke trave i preko 10 u industriji pejzaža i rasadnika, možemo vam garantovati da ćete biti više nego srećni i zavidjeti svim vašim susedima.
| Boja | zelena i smeđa |
| Visina pilota | 40mm |
| Stitch | 160 |
| Mjerilo | 3/8 |
| Gustina | 16800 |
| Podrška | PP + Net + Sbr lateks |
| Širina rolne | 2m ili 4m ili prilagođeno |
| Dužina rolne | 25m ili prilagođeno |






P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 5000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu za uređenje, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava trave, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena














