| Umjetna trava na otvorenom Umjetna trava na otvorenom može biti vaša dugoročna investicija, lažni travnjak ne mora biti zaliven ili pokošen poput prirodnog travnjaka, samo trebate očistiti lažni travnjak vodom. Osim toga, uz jeftinu cijenu, uštedjet ćete mnogo novca i vremena. Umjetni dekor za travu pogodan je za gotovo svaki tip interijera. To je jedinstveni dodatak svakoj prostoriji u kojoj je poželjan osjećaj na otvorenom. Bez obzira radi li se o tepihu, tapacirungu ili zidnim akcentima, jedinstveno okruženje koje stvara stvara percepciju dovodenja spoljašnjosti unutra. Može se lako zamijeniti za druge vrste tepiha ili obloga ako vlasnik kuće želi stvoriti sezonski učinak. Sa prirodnim travnjakom, uvek ćete morati da se borite sa pticama, glodavcima i drugim štetočinama koje dolaze u vaše dvorište tražeći izvore hrane i pokrivača. Ali sintetički materijal koji se koristi u veštačkoj travi na otvorenom ne funkcioniše na isti način kao prirodna vlakna. To mu omogućava da služi kao sredstvo odvraćanja onih dosadnih bića.
|
Specifikacija proizvoda
| Visina pilota / m | 40 |
| Mjerilo | 3/8 " |
| Stopa uboda / m | 180 |
| Gustina | 18900turfs / m2 |
| Podrška | PP tkanina + Net + Zeleni lateks |
| Paket | Roll paket |
| Širina rolne | 2m / 4m |
| Dužina rolne | 25m |
| Otpornost na vatru | Da |
| UV tretman | Da |
Prednosti proizvoda i primjena
Lako se čisti
Izgleda i osjeća se kao prava trava
ugodan travnjak svaki dan u godini
Deca iIdealno ako ste alergični na polen trave
Nema više buke, kopanja ili košenja
Bea kućni ljubimci mogu igrati bez stvaranja blatnog nereda
Vaš vrt je uvijek spreman za zabavu ili opuštanje
Nema više oštrice za naš travnjak
Paket i dostava
Pakirani u rolama: širina 2m ili 4m, duljina se može prilagoditi.
Vrijeme isporuke: 15-20 dana

P: Da li ste proizvođač ili trgovačka kompanija?
O: Mi smo specijalizirani proizvođač umjetne trave, sami proizvodimo sirovine i naši proizvodi su popularni širom svijeta.
P: Kako o kvalitetu vaših proizvoda?
A: Naši proizvodi su prošli 3000h anti-UV test, RoHS test, 50000 puta testiranje habanja i test otpornosti na plamen.
P: Narudžba minimalne količine?
A: 500 kvadratnih metara.
Q: Šta je sa vremenom?
A: Uzorak treba 30 dana, masovna proizvodnja treba 20 dana.
P: Koliko vrsta umjetne trave možete pružiti?
O: Možemo osigurati umjetnu travu na otvorenom, sport i travu.
P: Koji je vaš FOB port?
A: Šangajska luka.
Popularni tagovi: umjetna trava otvoreni dnevni, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, cijena, cijena















